Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Paintball sektörünün gelişmeye hızla devam ettiği 2008 yılında Kemal TEBER’in girişimiyle mevcut yapının karşılayamadığı ihtiyaçları gidermek amacıyla “Paintball Türkiye” markasıyla kuruldu ve hizmete başladı.

Hızlı bir gelişim süreci yaşadık ve çok kısa zamanda müşterilerimizin tüm Paintball ihtiyaçlarını karşılamaya başladık. Müşterilerimizin güveni ve sabrıyla tecrübelerimiz arttı ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırdık. Hizmet ederken amacımız daha fazla müşteri kazanmaktan çok mevcut müşterilerimizi sahiplenmek ve onlara daha iyi bir hizmet vermeye çalışmaktı. Tüm müşterilerimizle samimi bir iletişim kurduk ve bu yönde çok güzel kazanımlar elde ettik. Dürüstlüğü ve samimiyeti hiç bir zaman elden bırakmadık. Sunduğumuz tüm hizmetlerde gerçekçi ve müşteri odaklı olmaya çalıştık. Çünkü müşterilerimizin menfaatini gerçek manada düşünmek kalite çıtamızın en belirleyici faktörüydü. Yılları aşan sürede malzeme ve marka sayımızı yükselttik ve onlarca Paintball sahasına hizmet vermeye başladık. Küçük veya büyük ölçekli her sahaya aynı özeni gösteriyoruz. Amacımız ise gönüllü herkesin Paintball ortamında yerini almasına ve ülkemizde Paintball sporunun temiz ve güçlü bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak. Hizmet anlayışımızda temel prensip her zaman müşterilerimize gerçek bilgileri vermek ve onları yaşadıkları sorunlarda asla yalnız bırakmamaktır. Bu bağlamda bilgimiz dahilinde olan her konuda müşterilerimize destek verir ve bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz. Bu oldukça zaman alan ve zor bir uygulama olmasına rağmen firmamıza sahip olduğu istikrarı sağlamıştır. Bünyemizde çalışan arkadaşlarımız konusunda yetkin ve samimi olmakla birlikte Paintball Türkiye misyonuna bağlıdır. En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onlardan aldığımız paranın tam karşılığını sunabilmektir. Sunduğumuz hizmetlerin altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Categories: Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Uncategorized

Airsoft Poligon Kurulumu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Airsoft poligon kurarken nelere dikkat etmelisiniz ? YER SEÇİMİ Poligonlarınızın iş yapması için yaya trafiğinin çok olduğu bölgeleri seçmelisiniz. Çünkü gelip geçen insanların sizi görüp poligonunuzu kullanmaları Read more…

Call Now ButtonŞimdi Ara